O firmě

FC Finance - Consult Česká republika s.r.o. byla založena v roce 2005 Assenem Karailievem. Její činnost spočívá v realitním, finančním a investičním poradenství. Zpočátku firma nabízela nemovitosti k prodeji v Bulharsku, Turecku, Řecku, Španělsku a ve Francii. Později se specializovala na nemovitosti v Bulharsku.

Po celosvětové hospodářské krizi v letech 2007 a 2008 společnost nejenže nezkrachovala, jako mnohé jiné v této ekonomicky nelehké době, ale naopak posílila svou pozici na trhu. Na trh se nám povedlo uvést finanční službu prodej nemovitosti na splátky po dobu 10 let s 0% akontací. Tento krok byl pro další vývoj firmy rozhodující. V roce 2009 společnost rozšířila své portfolium a nabídla svým klientům správu nemovitostí, možnost pronájmu, letištní tranfery, výlety a zájezdy.

V dubnu 2020 naše společnost oslavila 15 let působení v České republice a na Slovensku. Více než deset let byla jedinou společností na českém a slovenském trhu, která nabízí nemovitosti v Bulharsku. Během svého působení uzavřela firma smlouvy s téměř 50 českými a slovenskými realitními kancelářemi, které prodávají naše nemovitosti u moře a zprostředkovávají prodej jejich nemovitostí.

Naše firma vyškolila desítky makléřů a agentur na prodej nemovitostí v zahraničí. Z některých jsou dnes již nezávislé samostatné subjekty. i. Prostřednictvím spřízněných partnerských společností a fyzických osob máme v osobním vlastnictví rozsáhlé portfolio nemovitostí na pobřeží bulharského moře.

 

 

 

Povedlo se nám dát mnoha Čechům a Slovákům mnohem více než jen pouhý byt. Krom snahy přiblížit klientům bulharské tradice, ducha a kulturu, se nám stále daří věnovat se každému klientovi zvlášť a zachovat si k němu osobní přístup. Majitel a jednatel společnosti jedná s každým klientem osobně. Za téměř 20 let se nám podařilo vytvořit v Bulharsku česko-slovenskou menšinu a po celou dobu se aktivně podílíme na změnách černomořského pobřeží k lepšímu.

Jsme rádi, že si s klienty můžeme zachovat přátelský přístup a jejich spokojenost je naší prioritou. Těšíme se na spolupráci.