Financování nemovitostí a splátky

Jako jediná společnost na českém a slovenském trhu poskytujeme splátkový prodej nemovitostí v Bulharsku do osobního vlastnictví.

Zajišťujeme splátkový prodej plně funkčních apartmánů (z naší nabídky a v našem osobním vlastnictví) u moře. Součástí jsou venkovní bazény s veškerým vnitřním vybavením.

Úvěr poskytuje buď přímo naše společnost FC FINANCE-CONSULT, anebo některá z našich firem v Bulharsku, která nemovitost vlastní. Díky tomu, že většinu apartmánů vlastníme, je nabízíme na splátky, aniž bychom vyžadovali potvrzení o příjmu, daňová přiznání a výpisy z účtu. Můžete si také zažádat o úvěr ve Vaší bance. V takovém případě bude ale nezbytné ručit bance nemovitostí na území státu, kde bydlíte.

Doporučujeme náš splátkový prodej. Splátky lze rozložit až na 7 let (u dražších apartmánů až na 10 let). Akontace je od 20 % z ceny nemovitosti. Nemovitost lze kdykoli předčasně vyplatit bez jakýchkoliv sankcí a bude vám odpuštěn úrok za následující období. Úrok je 0 % v případě splacení během 1 roku, 5,2% roční úrok při splácení na 3 roky nebo 9,7 % ročně při splátkách na 7 let.

Do osobního vlastnictví je nemovitost převedena po zaplacení 100 % z ceny. Ve Vašem držení je ale nemovitost ihned po podpisu smlouvy, zaplacení první platby a faktury za údržbu. Konečná cena není zatížena provizí realitní kanceláře. Ke koupi apartmánu na splátky potřebujete pouze platný doklad totožnosti. Pořídit si nemovitost v Bulharsku už nikdy nebude jednodušší a levnější.

Zajímavá je možnost pronájmu Vaší nemovitosti s garantovaným výnosem z nájemného. O tomto tématu se dozvíte ZDE.

Finanční a investiční poradenství

Poradenství v oblasti realit v bulharsku

Specializujeme se na finanční a investiční poradenství v oblasti nemovitostí v zahraničí, zejména v Bulharsku. Pomáháme klientům uskutečnit i větší fúzní a akviziční transakce v odvětví realit jako jsou nákup hotelu či obchodních prostor. A to nejen na bulharském pobřeží, ale na celém území Bulharska.

V oblasti realit nabízíme:

 • Poradenství v oblasti fúzí a akvizic (M&A)
 • Poradenství a organizaci obchodů a transakcí
 • Private Equity poradenství
 • Financování obchodů a transakcí
 • Oceňování a prodeje podniků
 • Transakční služby – zpravidla se účastníme všech fází procesu nákupu nebo prodeje
 • Bankovní a soukromé financování koupě nemovitosti v Bulharsku

Garantovaný výnos z pronájmu

Nákup luxusní nemovitosti s garantovaným výnosem z pronájmu s možností odložení platby až na několik let.

Nabízíme dvě možnosti garantovaného výnosu z pronájmu:

Varianta 1:

U některých apartmánů nabízíme 5% roční garantovaný výnos s možností vyplacení dopředu až na 3 roky. To znamená 15% výnos vyplacený dopředu. Pro více informací nás kontaktujte - office@finance-consult.cz.

Varianta 2:

Investice s garantovaným výnosem 5,35 % nebo 3,45 %!

Právě nyní je tu výjimečná nabídka pro investici do nemovitostí!

Nabízíme ke koupi luxusní nemovitosti na pobřeží s garantovaným výnosem z pronájmu. Platbu lze rozložit až do 7 let, akontace je od 20 %.

Dále s radostí oznamujeme, že můžeme nabídnout koupi apartmánu v Aparthotelu. Jedná se o jedinečnou nabídku. Majitel může svůj apartmán mít pro vlastní potřebu a užívat si tak dovolenou se svými blízkými na malebném pobřeží Černého moře. Anebo jej pronajímat a zajistit si tak garantovaný příjem.

Pokud máte zájem o stabilní a garantovaný výnos z pronájmu vaší nemovitosti, FC FINANCE-CONSULT nabízí následující možnosti:

 1. Garantovaný výnos z pronájmu 5,35 %. Smlouvu lze vytvořit až na 5 let. Výše zisku z pronájmu je vypočtena z prodejní ceny nemovitosti. Příjem je vyplácen majiteli každoročně po skončení sezóny letních dovolených, v půlce října. Po dobu uzavření smlouvy je apartmán ve správě smluvní společnosti a majitel nemá právo jej sám využívat.
 2. Garantovaný výnos z pronájmu 3,45 %. Smlouvu lze vytvořit až na 5 let. Výše zisku z pronájmu je vypočtena z prodejní ceny nemovitosti. Pronájem je stanoven na 2 po sobě jdoucí měsíce v roce, z nichž jeden musí být červenec nebo srpen. Mimo tyto dva měsíce smí apartmán volně užívat jeho majitel.

V nabídce jsou Aparthotely na pobřeží Černého moře, v oblasti města Burgas. Zde se nachází jedny z nejlepších luxusních Aparthotelů v Bulharsku podle hodnocení na Bookingu a Tripadvisoru. V nabídce máme až 500 bytů. Výborná lokace komplexu zajišťuje úchvatný výhled na moře. Blízkost moře doplňují lesy s turistickými trasami a hory.

Areál komplexu je veliký, uzavřený a střežený. Nabízí mnohá prostranství se zelení a dostatek prostoru pro procházky a volný čas. Pro děti je připraven bohatý program a pro dospělé místa odpočinku a relaxace.

V areálu se nachází:

 • Bazény s vodními skluzavkami.
 • Sportoviště, volně přístupné společenské hry: air hockey, stolní fotbálek a stolní tenis.
 • Vynikající stravovací zařízení ve formě bufetu, à la carte, snack-baru či vodního baru. Restaurace v komplexu patří mezi ty nejlepší v rámci Sunny Beach a Svetli Vlas resortů.
 • V sezóne jsou neustále k dispozici zaměstnanci na recepci, každý den 24 hodin, mimo sezónu od 9 do 16 hodin.
 • Apartmány jsou plně vybavené, útulné a pohodlné. Navíc nabízí dokonalý výhled z terasy na moře.
 • Hotel je nový, vystavěný z kvalitních materiálů a splňuje vysoké hygienické standardy.

Nyní máte tedy možnost zakoupit apartmán v nejlepším komplexu na bulharském pobřeží. Bezpochyby si toto místo zamilujete vy i vaše rodina. Ceny apartmánů se pohybují od 37 000 do 600 000 euro, vybírat lze od malých útulných garsonek až po luxusní apartmány se 3 ložnicemi.

Majitelé apartmánů musí každoročně platit následující poplatky a daně:

 • Poplatek za správu a údržbu je 15,17 € za metr čtvereční ročně+DPH.
 • Televizní a internetové připojení a údržba přístupových karet činí 215 € ročně.
 • Výše pojištění garsonky je 50 €, u apartmánu s oddělenou ložnicí je to 60 € a u větších apartmánů 70 € ročně.
 • Poplatek za elektřinu, plyn, vodu a odvoz odpadu je 30 € ročně.
 • Daň z nemovitosti a poplatek za odpad je placen smluvní společností a ve stejné výši jakou stanovuje obec Nesebar.
 • Za případné opravy, rekonstrukce budov nebo přístavby v areálu, majitelé apartmánů další poplatky neplatí.
 • Za příplatky nabízí Aparthotel řadu doplňkových služeb.
 • Apartmány a celý komplex jsou vhodné pro celoroční pobyt.

Možnosti financování

Poskytujeme splátkový prodej nemovitosti v rovnoměrných měsíčních platbách po dobu až 7 let. Akontace je od 20 %. Soukromé financování — bez prokazování příjmu — snadné a jednoduché s maximální dobou výplaty úvěru 7 let. Bezúročné období až 12 měsíců.

Zajišťujeme splátkový prodej plně funkčních luxusních apartmánů (z naší nabídky) s venkovními bazény a veškerým vnitřním vybavením. Možnost výnosu z nájemného. Konečná cena není zatížena provizí realitní kanceláře. Co k tomu potřebujete? Pouze platný doklad totožnosti!

Financování společností FC FINANCE-CONSULT

Rozhodnete-li se zakoupit nemovitost od naší společnosti, nabízíme několik možností financování:

Akontace je minimálně 20 % z ceny nemovitosti, zbylých 80 % lze doplatit prostřednictvím odložené platby:

 • Odložená platba na rok od podepsání smlouvy, bez úroků.
 • Odložená platba až na 3 roky s úrokem 5,2 % ročně.
 • Odložená platba až na 7 let s úrokem 9,7 % ročně.

Možnost užívání nebo pronájmu apartmánu je po zaplacení alespoň 20 % částky.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nám napsat email na: office@finance-consult.cz

 • Podívejte se na fotky ZDE
 • Kompletní ceník apartmánů ZDE pdf , xlsx