Prodej a pronájem nemovitostí v Bulharsku

Komplexní realitní služby poskytujeme již od roku 2005. Celých 17 let vyřizujeme veškeré náležitosti spojené s koupí nebo prodejem nemovitostí v Bulharsku a dalších přímořských destinacích. Vyberte si vysněný dům nebo byt u moře, my zařídíme zbytek! V Bulharsku vlastníme mnoho nemovitostí, stačí se ozvat.

Kontaktujte nás

Vyhledávání

Nové v nabídce

Proč koupit Bulharskou
nemovitost právě s námi?

17 let zkušeností

Jako realitní společnost úspěšně fungujeme již od roku 2005. Díky mnohaletým zkušenostem Vám můžeme poskytnout komplexní a kvalitní služby týkající se koupě nemovitostí. Stojí za námi už stovky spokojených zákazníků.

Možnost prodeje na splátky

V případě koupě nemovitosti na splátky vám měsíční platby můžeme rozvrhnout do 7, nebo výjimečně až 
do 10 let. Minimální výše akontace je 
10 000 euro.

Servis 24/7

Budeme vám k dispozici kdykoliv budete potřebovat. Bez ohledu na čas či den v týdnu.

Garantovaný výnos z pronájmu

Zhodnoťte vaši investici do nemovitosti a zajistěte si stabilní výnos z pronájmu. Nabídneme vám smlouvu s výnosem až 5,35 %. Výše zisku z pronájmu pak závisí na prodejní ceně nemovitosti.

Servis od A do Z

Aby prodej proběhl hladce, zajistíme vše potřebné. Od virtuální nebo osobní prohlídky, přes dokumentaci týkající se převodu do OV, daně, až po správu vaší nemovitosti nebo další služby.

Pokud chcete být včas informováni o novinkách na bulharském realitním trhu, doporučujeme sledovat náš web. Nejen, že pravidelně přidáváme nové nemovitosti do naší nabídky, ale také články o Bulharsku, legislativních změnách v oblasti nemovitostí, historii i kultuře. Naše realitní kancelář také nabízí skvělý výběr vlastních nemovitostí u moře.

Novinky

Co o nás říkají
naši klienti

5.0

podle 25 Google Reviews